| ela_8013 a întrebat:

Cum poti deveni mai suplu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Asa bun, si asta este o intrebare, sau?
Ca nu vad niciun semn de punctuatie.

Cred ca mai suplu devi daca mai treci pe la orele de limba romana, si lasi calculatorul.

| Simona a răspuns:

Dupa sfatul medicului avand o alimentatie sanatoasa si mult sport.
Dar eu m-am obisnuit sa nu mai mananc dupa ora 18:00!

Mult succes!

| ioana_3915 a răspuns:

Prin mult sport

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Cu diete

mananci doar fructe si legume...atat...

la mine a mers