| kanibala a întrebat:

Cum poti face un baiat sa se uite la tine daca se uita la alta si tot liceeul se uita la ea...straight facelaughing thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nuditate?
Sau mai normal... inteligenta, abordare, etc.

| inna a răspuns:

Ii strigi : "Bai, ala?"... el se uita la tine si punct

| JesterRO a răspuns:

Stii bine ce ai de facut...incearca sa intrii in pielea ei. Nu degeaba esti kanibalabig grin

| ViVi a răspuns:

Funie si sapun ce mai staibatting eyelashes te ajut?thinking sau daca nu mergi dezbracata toata atentia e asupra ta garantezhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...depinde cum e fata aia vezi si tu c urmareste ala l ea... daca s uita doar l corp...:-J...mai bine lasa-l in fanteziile luilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te dezbraci, sigur se va uita si el si tot liceul la tinehee hee tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati iei haine cat mai stranse pe corp si fuste sau rochi cat de scurte posibil si sigur se va uita la tine.