| AtlantisMe a întrebat:

Cum poti himnotiza un om si ce poti sa il pui sa faca? Vreau sa stiu daca chiar e adevarat ce se inampla in filme si desene animate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Hipnoza exista cu adevarat, dar imediat ce ii dai o comanda subiectului, cu care nu a fost de acord in prealabil, acesta isi vada seama si se va duce totul de rapa.

| Dash a răspuns:

Ca in filme si desene animate e imposibil.

| yekto a răspuns:

Cum poti hipnotiza un om... sper ca (si nu) iti va raspunde nimeni la aceasta intrebare.
ce poti sa il pui sa faca? Depinde de cateva chestii.

ce se intampla in desene si filme... binentels ca e adevarat, de asta e film/ animatie tongue. ce farmec ar mai avea daca nu ai fi ceva extraordinarwinking