| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa ramai insarcinata daca nu aiciclu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mergi la ginecolog cat mai repede. Nu poti ramane insarcinata fiindca esti bolnava, nu e normal sa n-ai ciclu.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Exceptional.
Adica doar din exceptie.

| micurutza2005 a răspuns:

Pai daca nu ai ciclu nu poti ramane insarcinata pentru ca nu se produce ovulatia decat daca ai ciclu asa ca...