| mihaela1mihaela a întrebat:

Cum poti scapa de colaceii de pe abdomen?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Uite aici nişte sfaturi,
http://www.perfecte.ro/diet-health/cum-scapi-de-burta-in-timp-rapid.html
Te pup!

| sckumpik a răspuns:

Pai ai putea sa urci si sa cobori scari sau sa faci abdomene... vorbesc serios functioneaza... aaaa si nu uita bea multa apa si consuma proteine!

| Sherlockdima a răspuns:

Ti-as sfatui sa alergi, acest sport poate sa-l practice absolut oricine care are probleme cu grasimea. Succes!

| mona a răspuns:

Fa abdomene si mananca mai putin

| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

Scurt si la obiect...iesi afara din fast-food si mergi pe jos vreo 4 kl pa zi si mananci de post pana slabesti

| gingergirl1 a răspuns:

Muuultee abdomene!winking

| Lynna a răspuns:

Abdomenele chiar functioneaza!