| d3utzsa a întrebat:

Cum sa imi creasca unghiile intr-o saptamana?big grin astept rasp urgent:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Stai forte mult cu ele in apa...

| rolfenstein a răspuns:

Pai poti sa iti pui niste unghii false sau sa dai pe ele cu ulei de retinol adica ulei de vitamina A. Funda?big grin

| raluca_2961 a răspuns:

Ulei de masline amestecat cu vitamina A uleioasa.

| KatJolie a răspuns:

Ia ulei de masline sau ulei de ricin, si da pe ele tongue