| capsunik13anca a întrebat:

Cum sa imi fac unghiile, aveti idei, nu le am pre mari dar nici prea mici, cam potrivite.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EuDarii a răspuns:

Mai...eu mi le fac cu lac si cu picatzele roz! sau cu dungi rosii! sau mi le vopsesc cu un siclam... si cam ata imi place mie

1 răspuns:
| bella98 a răspuns:

Interesanta provocare... mie mi-ar placea niste unghii date cu rosu infocat care sa aiba pe ele niste forme gen floricele, fluturasi. funda:d?