| MIAUmiau99 a întrebat:

Cum sa ma ingras repede ma inebuneste prietena dau

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SaveTheNature a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.
Dar totusi stiu tehnici de ingrasare pe care le-am aplicat cu succes in trecut.
Acum nu-mi mai permite programul si tot slab sunt.
SFATURI:
-mananca bine(banuies ca poate deja ai impresia ca mananci suficient de mult) dar trebuie sa maresti numarul de calorii ca sa pui ceva pe tine.
-mergi la sala daca poti- sala te ajuta sa pui pe tine in cazul in care esti slab, si sa dai kg jos in cazul in care esti gras(deci sala+ alimentatie)= forma fizica excelenta.-corp de invidiat.
-mananca multe alimente care contin carbohidrati(paine, cartofi, fasole, orez, carnuri, oua)
Si inca un secret Cumpara de la farmacie un o cutie de multivitamine( Centrum ) e cel mai bun
Si cumpara de la farmacia naturista(Plafaruri) Biomed 6
Biomed 6 e special conceput pentru persoanele care nu reusesc sa se ingrase. Deci Biomed 6.Cauta pe net si vei afla informatii despre acest supliment!
Apropo eu am 175 si 60 de kg
Tu ce inaltime si greutate ai?big grin

1 răspuns:
| protos87 a răspuns:

Ia-ți un toni amar de la farmacie și vei fi nevoit să mănânci mai mult pentru că îți va spori pofta de mâncare!