| VladoiuDany a întrebat:

Cum sa scap de pielea lasata de pe burta? Exclus abdomene ca sunt pentru muschi... Am inteles undeva ca cu ulei de masline...
Fundaaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Johnweed a răspuns:

Fumezi sau Bei? legale ceva happy?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să înțeleg că ai slăbit brusc!
Și abdomenele tonifică pielea nu numai mușchii, alternează dușul apă rece/caldă, masaj cu ulei de migdale dulci/cocos/măsline, etc. și chiar o corecție chirurgicală dacă impune.
Pa, pa.