| eubaiatulsexi a întrebat:

Cum scap de cosuri? Alimentatie - produse?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Trebuie sa-ti cureti tenul de 2 ori pe zi, incearca o masca pentru cosuri, nu ti le mai stoarce...iar la alimentatie trebuie sa nu mananci ciocolata am auzit, sa nu mananci alimente bogate in grasimi

| KMaddieK a răspuns:

Cere la farmacii crema antiacneefacuta in farmacii, e cam 4-6 lei si e buna.

| Userrr a răspuns:

Nu ti-as sugera sa folosesti nimic legat de cosmetica, iar alimentatia nu prea cred ca te ajuta cu ceva.Ai rabdare si intr-un final vor disparea.