| Kindly a întrebat:

Cum scap de cosurile de pe bicepsi [adica de pe mana]? ceva creme? clearskin? cler & clean? alcool sanitar? ceva tratament facut in casa? ziceti-mi! numai le suport at wits' end. decate ori fac sport se vad angry

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Cremele au o actiune limitata. Dieta, mierea de albine (in locul zaharului), suc de telina proaspat stors. citeste si http://www.soothe.ca/acnee.htm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sora mea a avut o problema grava pe fata cu cosurile.sia facut la farmacie solutie pentru cosuri si nimic.sincer pe la 20 de ani i-am zis sa isi ia Mibazon. fara sa razi. costa pana in 10 ron daca nu ma insel.si ziceam sa nu razi pentru ca este teoretic pentru uz veterinar. dar iti dau cuvantul ca nu a mai av problema niciodata.de cativa ani. oricum a renuntat la el pentru nu iau mai aparut.vezi si tu.pentru 10 ron sau cat o mai fi. intai surorii mele iau aparut mai multe (banuiesc ca a iesit puroi rapid) si apoi au inceput sa ii treaca.cateva luni a facut dar ea era grav.nu stiu cat esti tu.incearca si asta ca nu are efecte adverse, stiu ca tot d ela un medic am aflat, dar nimeni nu iti spune decat daca tie ruda sau ceva ca altfel nu isi da nimeni interesul