| Shophie21 a întrebat:

Cum scap de cosurile de pe frunte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Pistolea_Roxana_1992 a răspuns:

Fă-ţi măşti cu argilă zilnic, timp de 7 zile, apoi de 2 ori/săptămînă şi seara dă-te cu un baton purificator. Eu folosesc unul de la Gerovital Plant, "Stop Acnee" se numeşte, e 10-12 lei şi ţi le usucă. Nu ţi le stoarce!
Găseşti la orice farmacie pliculeţe cu argilă de la Aslavital, e 12 lei cutia cu 10 pliculeţe şi având în vedere faptul că pentru o mască e suficient să foloseşti jumătate de pliculeţ, merităhappy
Succes!