| Andrei199114 a întrebat:

Cum scap de mahmureala repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SDana a răspuns:

Zeama de varza sau laptele acru sunt cele mai bune remedii. O sa-ti mai spun si ceea ce zicea tatal meu: "Cui pe cui se scoate"... altfel spus sa consumi o cantitate mica a ceea din cauza caruia te-ai imbatat, desi am mari dubii.
Asteptam sa ne scrii care a fost metoda care a functionat la tine.

10 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Cica ar merge zeama de varza sau o cafea cu sare
Sau suc de merisoare, mai precis in zeama in care au stat merisorele peste iarna.

Răspuns utilizator avertizat
| MskDesign a răspuns:

Prin apa.Apa scoate tot din tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Put in café sare in loc de zahar si bei.
Iti trece

| RebecCa11 a răspuns:

Zeama de varza!

| Petrica1337 a răspuns:

Iti dai palme pana iti revii. laughing

| Albertorx a răspuns:

Incearca Fab x de la Forever Living. Produtcs http://aloeverybody.com/....../index.php

| Vladero a răspuns:

Imediat ce te trezeşti, bea două pahare mari cu apă.