| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de punctele negre? o metoda cat mai rapida va rog...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foloseste rosie zilnic! pur si simplu iti masezi fata cu jumatatea unei rosii...in 2 saptamani vei vedea rezultate! Si cosurile iti vor disparea intr-o saptamana! rosia e chiar f f f f buna!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foloseste rosie zilnic!pur si simplu iti masezi fata cu jumatatea unei rosii...in 2 saptamani vei vedea rezultate!Si cosurile iti vor disparea intr-o saptamana!rosia e chiar f f f f buna!

| anka a răspuns:

Se dizolva 3 pastile de aspirina obisnuita (nu din acelea tamponate) intr-un sfert de cana cu apa clocotita. Se lasa la racit, apoi se inmoaie in mixtura o cotoneta de bumbac, cu care se sterge usor toata fata. Dupa 10 minute, clatiti cu apa calduta. Acidul salicilic din aspirina este un ingredient binecunoscut incorporat in produsele anti-acneice dar si in cele care fac o usoara exfoliere, redand astfel luminozitatea tenului. Masca se poate aplica o data sau de doua ori pe saptamana, dupa nevoi.

Răspuns utilizator avertizat
| Christina a răspuns:

Se gasesc in farmacii benzi special concepute pentru punctele negre de pe nas si barbie. Nu costa foarte mult. Daca crezi ca te deranjeaza tare iti recomand sa te duci la un dermatolog. Intr-un cabinet specializat se va rezolva cu siguranta.happy