| bitsyboom111 a întrebat:

Cum scapi de alunite?(in afara de laser si alte chestii d'astea)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| a22team a răspuns:

Nu ai cum. Trebuie sa faci operatie, dar tine cont ca poti sa faci si cancer de piele happy.

| loveyouschatz a răspuns:

Ulei de ricin.in Cluj un doctor foarte bun specialist Toma Chira tel:0264458199.

| Trinitygen a răspuns:

Nu poti. Ori prin laser ori prin interventie chirurgicala. Si eu am aceeasi problema.