| gogusamsung a întrebat:

Cum scapi de senzația de balonare. Rapid.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| DianaAndra1 a răspuns:

Tableta pentru digestie. cel putin ai mei asta fac, dupa o masa copioasa.succes si somn lin happy.

| cr1st1n1k a răspuns:

Cu espumisanhappywinking

| voisanye a răspuns:

Colebil... e cel mai bun

| UNfriendLY a răspuns:

Bagi degetele pe gat

| fabiola a răspuns:

Carbune medicinal!

| WizKhalifaa a răspuns:

Te duci la WC, cea mai rapida solutie.