| ioniiiiiM a întrebat:

Cum scapt de cosuri trebuie sa folosesc creme ceva? help!crying funda!crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti cumpara de la farmacie un produs naturist preparat in farmacie, cele din comert nu sunt bune si nu dau randamente plus ca te poti imbogatii cu alte probleme de piele, iti recomand sa ceri la farmacie un tratament de acnee.happy

5 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Du-te la plafar si cumpara o solutie pentru antiacnee.
Succes!

| Alexandra. a răspuns:

Fa-ti masca de argila(de la farmacie/magazin/butic, costa in jur de 4-5 lei)+zeama de lamaie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat.In primul rand nu mai pune mana pe mana, si sa nu adormi machiata pentru ca iti astupa porii si iti apar cosurile. Uita-te aici: http://sfaturi.eva.ro/......5178.html.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze am vrut sa zic pe fata.