| Remus95 a întrebat:

Cum se foloseste zineryt? ca pe prospect nu srie prea multe... cel mai bun raspuns funda...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bLoOd_8500 a răspuns:

1.il aplici mereu dupa demachiere, fireste, pe fata perfexct curata.
2. poti folosi ce demachiant vrei tu.
3.de tonic sa nu uiti niciodata. Multa lume il ignora, dar e important tonicul.
4.ai nevoie si de o crema hidratanta, (atentie, nu grasa, cum ziceai tu), ca zinerytul usuca un pic pielea, daca faci exces (ca mine) Nu stiu ce crema sa iti recomand, in orice caz, una foarte usoara…eu as incerca ceva de la Elmiplant, este ceva cu vitamina c si si cimbrisor. Sau habar n-am [happy]
5.la punctu cinci, adaug si eu o intrebare: ma dau cu crema, si apoi aplic zinerytul?
sau aplic zinerytul, stau un pic si apoi crema?
aici nu mi-i mie clar
mi-i clar insa ca am nevoie de crema, da nu stiu care peste care s-o pun.
6. ce gel matifiant ai tu? De la ce firma? Are efect? happy