| Sonia822 a întrebat:

Cum se numea grupul acela holistic cu zeci de mii de utilizatori, care a fost desfiintat de Facebook acum cateva luni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Fara Botnita - Jos dictatura medicala.
Cretinii tot reinfiinteaza grupul. Acum se cheama fara botnita -180k de membri.

| Sonia822 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

E un grup din strainatate, se vb in lb engleza, n-are legatura cu ``contextul`` covid

| zilog a răspuns:

Nisa?
bivolaru?
băutorii de urină?