| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste acea vena lunga si groasa ce se afla pe partea de jos a penisului? De 2 zile ma doare intr-un punct incontinuu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Justme32 a răspuns:

Micro leziuni cauzate de la gratificare personală sau sex. Farmacistul îți va recomanda un unguent. Durerea poate persista până la zece zile. Succes

| Icecube24 a răspuns (pentru Justme32):

Chiar asa de nasoala sa fie? Acuma s-a mutat durerea mai jos catre zona perineala. Ii o durere mai ciudata, de parca ar fi presiune sau nu stiu cum sa zic. Asta de la másturbare ori mult sex?

| darrio2007 a răspuns (pentru Icecube24):

De la prea multa mastur.bare.

| Justme32 a răspuns (pentru Icecube24):

Se întâmplă, e o zonă extrem de sensibilă