| SlenderMan299 a întrebat:

Cum se poate vindeca ulcerul gastric apărut din cauza administrării de antiinflamatoare nesteroidiene?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Emm, cu medicamente prescrie de medic, duh...
Ai fost la medic?

| alina2k18 a răspuns:

Te poate lamuri medicul care ti-a pus acest diagnostic.

| Bizon95 a răspuns:

Cu doctorul
daca nici la ulcer nu mergi la doctor, atunci iti doresc sa mori fericit (ulcerul poate produce perforatie care baga acizi in cutia toracica si MORI... IN CHINURI)
si sa arati bine in cosciug!

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Eu mi-am vindecat ulcerul cu argila. Este cel mai bun remediu natural.Se mai poate vindeca si cu suc de cartofi si suc de varza.Eu am ales argila.