| Mindfulness a întrebat:

Cum te cureți/vindeci de traumele transgenerationale? Ce pași trebuie sa faci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Dumnezeul te poate vindeca cu Adevărat dacă alegi să creezi cu tot sufletul și inima ta și cugetul tău în el. Roagăte la Dumnezeu nu vei avea nimic de pierdut vei avea de câștigat după sufletul și inima ta și credința ta Amin.

| 1onur a răspuns:

Mergi la biserică?

| Mindfulness explică (pentru 1onur):

O sa merg de acum in colo. Înainte mă duceam.

| 1onur a răspuns (pentru Mindfulness):

Mergi n-ai nimic de pierdut cine bate la ușa lui Dumnezeu nu are nimic de pierdut are de câștigat după inima și sufletul său și credința sa dacă ne apropiăm de Dumnezeu nu ne mai lovește nicio boală dar daca ne îndepărtăm de Dumnezeu ne lovește orice boală fincă ce ne ține teferi și în viață este Dumnezeu și credința noastră