| TudorFox a întrebat:

Daca ai 22 de ani si calci stramb mai poti face ceva? Se poate la varsta asta sa iti corectezi mersul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Da se poate dar trebuie neaparat sa mergi la un ortoped specialist.

| TudorFox explică (pentru aditimus):

Ca sa ce?

| aditimus a răspuns (pentru TudorFox):

Sa te repare, evident.

| Catrice a răspuns:

Da, îți rupi/luxezi glezna.

| StrongHeart a răspuns:

Vorbesti in metafore sau esti olog?

| Dana2103 a răspuns:

Bineinteles ca poti. E ca si cand ai spune ca daca ajungi in scaun cu rotile, dupa nu mai poti merge

| SDana a răspuns:

Evident ca se poate corecta, insa trebuie sa vezi un specialist.