| Zmeurik1 a întrebat:

Daca ai burta si faci abdomene, asta inseamna ca se formeaza muschi sub grasime? Si daca da, daca apoi slabesti, iti raman muschii sau nu mai ai cum sa slabesti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci abdomene,vei scapa, in prima faza, de grasimea de pe abdomen si abia dupa aceea se vor forma muschii.

3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Daca faci abdomene, se topeste grasimea, si se formeaza muschii.Realizezi asta printr-o alimentatie corespunzatoare si exercitii fizice zilnice.

| danyelo112 a răspuns:

Prin abdomene grasimea se transforma in muschi. daca faci abdomene regulat cu un anumit program, poti scapa de grasimea de pe burta. funda?:X

| adrianaadri a răspuns:

Eu cred ca prima data ar trebui sa urmezi niste exerciti pentru a slabi si apoi abdomene ca sa se formeze muschi