| anonim_4396 a întrebat:

Dacă am folosit lama cuiva care cred ca are hepatita b o sa am și eu am pus lama in spirt și am clatit-o de multe ori și am pus-o din nou în spirt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Cica ar fi eficient spirtul.
Cati ani?
E posibil daca esti generatia noua laughing nascut dupa 2000 gen sa ai vaccinul facut la nastere impotriva virusului B.
Eu il am facut in clasa a XII a ca sunt mai babawinking

| cfrtobias a răspuns:

Lama in spirt ai clatit dupa ce ai folosit sau inainte?

| Bruno92 a răspuns:

Daca crezi sau știai că are așa ceva și aveai dubii că se poate sau nu transmite nu crezi că era mai easy sa cumperi una de la magazin cat te costa? Câțiva lei.
Ești f sau b? Câți ani ai?