| user5493 a întrebat:

Daca am inghitit putina hartie de la o ciocolata din greseala, ce pot sa patesc? Se inflameaza ceva? Se blocheaza ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Donkihote a răspuns:

Nu ai sa patesti absolut nimic, nu iti face griji.

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

N-are nimic.Se va elimina pe partea cealalta daca nu se va digera. Nu e toxica.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa se intample... nimic o sa fie distrusa in stomac ca orice aliment

| Eastwood a răspuns:

Nu se intampla nimic, stai linistit/a.

| Odysea a răspuns:

Nu se intampla nimic grav asa ca nu trebuie sa-ti faci griji!

| murloc a răspuns:

Io am mancat un plic cand aveam 7 ani si nu am patit nimic, nu cred ca e bai.