| anonim_4396 a întrebat:

Daca am luat klacid pot sa iau augumentin dupa 12 ore?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| StudentLaMedicina a răspuns:

Cele doua nu interactioneaza, deci nu e periculos sa faci asta, dar de ce? este mai potrivit augumentin pentru infectia pe care o ai? poti sa imi spui mai multe si sa incerc sa te ajut. NU sunt doctor inca, cel mai bine este clar sa consulti un medic specialist.