| Name177 a întrebat:

Daca am luat marti pilula de a doua zi escapelle si astazi m-a durut ingrozitor capul, as putea lua ceva pentru durere de cap, o pastila ceva? Mentionez ca pe 1 ianuarie am luat pastila pe la ora16!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Poti lua un paracetamol doar, evita antibioticele. Ca fapt divers, Escapelle nu are treaba cu durerile de cap.

1 răspuns:
| ziftode a răspuns:

Antinevralgic, normal (nu plus, extra, duo, etc.)
contine aspirina, paracetamol si cofeina... ajuta serios la durerile de cap