| augu33 a întrebat:

Daca am mancat 20 felii de chec ma ingras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gabriello02 a răspuns:

Nu te vei ingrasa daca faci 20-30 minute de sport dupa ce le ai mancat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de metabolismul tauwinking daca esti slaba (30-40 kg) sau mai grasuta nu are nimicwinking funda?

| isa1992 a răspuns:

Da, asta daca nu te apuci acum sa alergi vreo 2 km. ideea e sa transpiri bine.

| BuBu2006 a răspuns:

Nu cred ca te ingrasi (mult), dar incearca sa numai mananci chiar atat!

| Ramo80 a răspuns:

laughing Amuzanta intrebare. De ingrasat probabil ca nu din moment ce nu mananci mereu 20 de felii, dar o mica indigestie ai putea face! Si totusi, erau feliute subtiri sau groase? laughing