| anonim_4396 a întrebat:

Daca am secretie vaginala de vreo 2 ani inseamna ca incurand o sa imi vina ciclul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In principiu, da. Dar mai poate dura chiar un an, fara ca asta sa fie ingrijorator.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da! Dacă ai în jur de 12 13 14 ani! Baftă!

| Andra_3307 a răspuns:

Posibil, depinde de organism.cand o sa fie "vremea" o sa ai dureri de burta sau de spate...secretiile vin cu mult timp inainte deci nu e nici o problema ...sa nu te sperii de chestia asta! e ceva normal.ciclul menstrual vine cand organismul e pregatit si secretiile continua sa apara si dupa inceperea ciclului menstrualwinking sper ca ti-am fost de foloslove struck!

| claudita_9829 a răspuns:

Buna am si eu o intrebare ma doare burta de 2 zile am secretie vaginala ma doare si spatele... este posibil sa imi vina menstruatia am 13 ani si 11 luni hellp sad si mi s-au umflat si sani si sunt durerosi