| nellyshellycornelia123456789123456789qwerty a întrebat:

Daca ati luat vreodata klacid, si voua vi s-a facut rau de la el? doar eu sunt victima reactiilor adverse ale acestui medicament sau asa se intampla de regula la toata lumea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

"Raul" este trecut la reactii adverse, mai au si altii:
http://www.lynchspharmacy.com/medicine/klacid-and-klacid-forte-tablets
Aici zice sa vorbesti cu doctorul care l-a prescris.

| Angelescu_Lorena_1991 a răspuns:

Bună seara!
Mama a lua o singură pastilă de Klcid și are jumătate din reacțiile adverse frecvente...
Îmi puteți spune cum ați scăpat de ele?

Mulțumesc mult!