| anOnimăăă_4225 a întrebat:

Daca esti virgina poti folosi tampoane interne?! Tampoanele interne pot
dezvirgina?! funnnddDDDaaa; x

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Crisyy a răspuns:

Nu nu pot. sunt o. b`uri mici speciale.

| Alexandra_7864 a răspuns:

Trebuie sa cauti la farmacie tampoane interne pentru virgine.Sunt mai mici si nu pot dezvirgina. Vorbeste cu asistenta! Sper ca ti-am fost de folos!:*

| blonda_6663 a răspuns:

Da, exista acest risc. pentru ca ele se umplu cand sunt in interior si cand le scoti sunt mai mari.

| Tlbi a răspuns:

Nu, nu are cumbig grin... Oricine a auzit de himen trebuie sa stie ca acesta nu este un muschi care sa acopere total intrarea in vagin. El are o deschidere prin care se scurge sangele menstrual. Prin acea deschizatura este introdus si tamponul.

| ancutsa410 a răspuns:

Pe alea mici de tot scrie ca nu. dar nu e siur 100% deci nu iti recomand.nici no sa-ti dai seama ca nu mai esti... asta doar fizic.ca psihik o safii pana la primul contact sexual

| Winniee a răspuns:

La faramicie sau La onur u mag. din coltlaughing

Si nu am auzit sa dezvirgineze...

Si cati ani ai?

| stick a răspuns:

Sunt tampoane mici, dar ai grija cu ele, mai bine foloseste absorbante

| ForbiddenLove a răspuns:

Nu, nu pot happy ...cauta si pe google ca scriewinking