| anonim_4396 a întrebat:

Dacă i-au Bacopa Monnieri fără prescripție medicală are ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe vremea mea era numai Lecitina. Nu m-a ajutat cu nimic la examenul, la facultate. Aiureli pentru a ne lua banii.

| Bryanabrighi34 a răspuns (pentru Salontanul):

Și asta e adevărat dar unele chiar ajută, până nu încerci n-ai de unde ști

| doctorandus a răspuns:

In general, asa ceva nu se cumpara pe baza de reteta medicala.

Iar daca te astepti la minuni: nu va functiona.

| Bryanabrighi34 a răspuns (pentru doctorandus):

Până nu încerci nu ai de unde ști, mulțumesc de răspuns

| doctorandus a răspuns (pentru Bryanabrighi34):

Nu sunt copil mic sa incerc toate prostiile.

| doctorandus a răspuns (pentru Bryanabrighi34):

A, da, unii se plang ca au memoria prea buna. Ai grija ce-ti doresti.

| Bryanabrighi34 a răspuns (pentru doctorandus):

Uite că eu sunt copil mic si le încerc până nu fac buba nu zic auuu

| ReddY25 a răspuns:

Reacții adverse

Răspuns utilizator avertizat
| Bryanabrighi34 a răspuns:

Pe mine mă interesa dacă pot lua fără prescripție