| Antonys a întrebat:

Daca îmi împing tare maxilarul intr-o parte si in alta el va rămâne intr-un loc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, daca nu se va rupe. big grin

| Antonys explică (pentru Bula):

Cum se rupe?

| Bula a răspuns (pentru Antonys):

Din "radacina", la articulatii (sub urechi).

| darrio2007 a răspuns:

Da, in locul lui obisnuit.
Daca vrei sa ramana doar intr-un loc, apuca-te de box.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca tu poti sa iti impingi maxilarul dintr-o parte in alta inseamna ca e cam rupt

| Antonys explică (pentru suntserios):

Nu cred ca ai înțeles, ma refer atunci cand imi apăs tare intr o parte el isi schimbă forma gen sta intr o poziție?

| suntserios a răspuns (pentru Antonys):

Nu am inteles, si in continuare nu inteleg

| Antonys explică (pentru suntserios):

????