| Horodinca_Raluca_1983 a întrebat:

Daca imi simt dantura incordata ce medic trebuie sa consult si din ce motive...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Mai intai un dentist apoi daca va fi nevoie te va trimite el la un ortodont.Vezi ce zice dentistul.Zi faina.

| N0xEterniS a răspuns:

Probabil ginecologul.

| Ambrose7 a răspuns (pentru N0xEterniS):

Ce glume bune ai, şmechere.

| R0byZ00r a răspuns:

Consulta un medic specialist dentis, pot fii nervii 100%,