| Sayiumi a întrebat:

Dacă îți scapi șampon în ochi îți afectează cu ceva vederea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Trebuie sa clatesti bine cu apa din abundenta.
Niciun sampon de pe piata nu iti afecteaza vederea daca iti intra in ochi, sunt foarte stricti cu testele si nu ar avea voie sa vanda cineva un sampon periculos pentru ca tuturor ni s-a intamplat macar o data in viata sa ne intre sampon in ochi, unora chiar foarte des.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pe moment da. Spălare cu jet de apă de la duș.