| IonGeorgica a întrebat:

Daca la 13 ani mai am unele locuri intre dinti inca goale (pe partea laterala),si n-am avut niciodata probleme dentare, o sa mai imi creasca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AlexaaaMeow a răspuns:

Si eu m-am confruntat cu problema asta.Deobicei,aceste probleme apar cand nu ti-au căzut toți dinții, iar cand iti vor creste toți se vor apropia, mie asa mi s-a întâmplat. Sper sa iti fie util acest sfat, dar totuși, mai bine consulta un dentist.Bafta!