| Comyasu a întrebat:

Daca ma doare in dreapta buricului pote fi fierea marita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Cel mai bine du-te la medic, fă un ecograf, nu se știe ce poate fi.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Cel mai probabil durerea poate să fie de la un colon spastic sau apendicită. Durerile de fiere sunt sub coasta din partea dreaptă, dar mai sigur mergi la medicul de familie.
Te pup!

| IlincaToma a răspuns:

Poate fi orice altceva! Daca durerea persista si nu scade in intensitate, mergi la doctor! Bea un ceai de rostopasca sau sunatoare!