| Alexandru8800101 a întrebat:

Dacă ma doare in spate jos la solduri și ma doare si burta in stanga buric sub coaste poate sa ma fi tras curentul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nu este de la curent. Poate dacă ți-ai băgat-o prin priză.

| Alexandru8800101 explică (pentru gabicoo):

Atunci spune mi și mie cauza frate

| Whitte a răspuns:

Curentul? Nu.
Ai facut efort mare?
Sau poate ai probleme cu rinichii. Mergi maine sa te vada medicul tau.

| StatescuColegul a răspuns (pentru Whitte):

La 15 ani probleme cu rinichii?

| Whitte a răspuns (pentru StatescuColegul):

Boala nu are varsta.

| IL0VEDINER0 a răspuns:

Sa stii ca prezinti simptomele unei infectii, ori la colon ori la rinichi.Trebuie sa schimbi alimentatia si fara sucuri acidulate.Nu este de gluma iar daca durerile persista trebuie sa mergi la medic

| Amiraramii a răspuns:

Eu nu cred ca exista sa te fii tras curentul. Mai bine ai spune cati ani ai?

| Alexandru8800101 explică (pentru Amiraramii):

16 ani

| StudentLaMedicina a răspuns (pentru Amiraramii):

A tot spus câți ani are, a postat continuu. Are 15 ani.