| Grigore1239 a întrebat:

Daca mananc in fiecare zi Lay's cu sare mi se va intampla ceva la stomac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probleme cu inima pentru ca se acumuleaza grasimi si sarea nu face bine in cantitati mari, iar cu burta ajungi la gastrita sau ulcer.

| Delicacy a răspuns:

Păi oare de ce? Din cauza aditivelor pe care le conţine.

| AddXf a răspuns:

1. De la dulciuri / cipsuri te ingrasi si acea grasime se depune pe intestin, vasele de sange si vei avea probleme cu i nima. 2. Sarea retine apa in corp. 3. NU-s BUNE CA AU E-uri!

| aryenutzaa a răspuns:

Te vei alege cu o gastrita de toata frumusetea.