| 1Q a întrebat:

Daca modez un ps2 este riscul de radiatii foarte mare? pentru ca in carte de instructiuni zice:,, Orice modificare in afara de cele date poate creste riscul de radiatii,, sau ceva in genu asta.
Daca as moda doar cardu de memorie n-ar mai fi radiati?
Eo vreau totusi sa modez consola da imi puteti spune cum e mai bine dau FUNDA si VOT

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FlorinMADRID7 a răspuns:

Hai sa fim seriosi nu patesti nimic...