| Crissi_1538 a întrebat:

Daca o femeie de 71 de ani are cancer la san si e si cardiaca ce se intampla?
plsss bunica prietenei mele are si va rogg primul raspuns corect =fundoi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doctorul9595radu a răspuns:

Depinde operatia e riscanta in cazu ei. are si diabet? are hipertensiune? obezitate? sunt factori de risc depinde cati factori de risc are pentru mai multe detalii contacteaza-ma

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cancerul nu iartă, vârsta este înaintată și va pierde repede lupta cu viața!
Îmi pare rău.
Sănătate.
Pa, pa.