| Antonys a întrebat:

Daca te masturbezi nu poti face copii pe viitor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat de des o faci, ca de tragi zinic de el de nenumarate ori, se poate rupe sau pur si simplu se usuca si cade.

| doctorandus a răspuns:

Este o gogorita scornita de oameni care sufera de schizofrenie paranoida.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

„Religia poate fi un mijloc excelent de a îmblânzi și de a antrena rasa bipedă perversă, obtuză și rea: dar în ochii prietenului adevărului orice fraudă, oricât de pioasă, este totuși o fraudă. Un pachet de minciuni ar fi un mijloc ciudat de a induce virtutea." Arthur Schopenhauer.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

In schimb daca iei suplimente cu testosteron/steroizi, iti cam iei adio de la facut copii.

| dullcat a răspuns:

Este doar un mit pentru a-i speria pe copii, astfel incat sa nu se masturbeze.

| gabicoo a răspuns:

E poveste.

| Antonys explică (pentru gabicoo):

Dar de ce unii oameni nu pot face copii nu din cauza la masturbar3?

| ReddY25 a răspuns:

E doar un mit

| ioana748 a răspuns:

Ba da, poti

| LisaJulie a răspuns:

Da poti