| Antal_Larisa_Maria_1977 a întrebat:

Dati-mi si mie va rog un sfat :hamsterul meu de ieri nu isi mai deschide ochi de loc si nici nu se misca de parca ar fi mort insa respira. Orce sfat e bun venit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dem0N a răspuns:

Du-te urgent la un veterinar. E posibil sa aiba vreo boala sau sa se fi otravit de la ceva. Cel mai bine du-te si vezi

1 răspuns:
| Felys a răspuns:

Astia nu au viata lunga, eu stiu ca in jur de 2 ani, posibil sa fie batran si e pe duca, iti iei altul