| justbogd4n a întrebat:

Dau FUNDA! Am 16 jumate si am cosuri si puncte negre pe fata. Vreau sa-mi cumpar Zineryt si astept niste pareri de la cei care l-au folosit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| cont3aza a răspuns:

Cumpara cu incredere l-am folosit si eu si am fost multumit

| pinktm a răspuns:

Si eu l-am folosit si mi-a fost de mare ajutor. Iti recomand dar sa te ti de program adica sa te dai in fiecare seara. Daca crezi ca o sa iti fie lene nu da banii ca nu va avea efect.

| Mihaela1964 a răspuns:

E eficient, dar bine-ar fi sa mergi la medicul dermatolog, nu intotdeauna se prescrie Zineryt, sau nu singur.Iti va stabili o schema de tratament exact pentru tipul de acnee pe care o ai.Numai bine.happy

| Mihaela_Buzduganmih_1998 a răspuns:

Da este destul de bun tratamentul l-am folosit si eu dar o sa iti ramana cateva urme de la cosuri dar iti vei reveni

| Niiiicu a răspuns:

Nu cumpara toate porcariile de creme,eu nu l-am folosit, insa am auzit ca nu prea iti face bine, cel mai bine incearca cu tratamente naturiste, sau pur si simplu mai asteapta sa iti treaca pentru ca esti adolescent, ce naiba e normal sa mai ai cosuribig grin