| Ana_4223 a întrebat:

Dau funda.Am nevoie de niste recomandari din partea voastra am 15 ani si nu am sani deloc absolut deloc si as avea nevoie de niste sfaturi pentru cresterea acestora.Ce imi recomandati? stiu ca veti spune ca au timp sa creasca,dar imi este aiurea majoritatea amicelor mele au sani foarte mari sunt bine dezvoltate, toti baietii din clasa rad de mine si m.am saturat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu poti face chiar nimic in privinta asta, eventual sa i masezi zilnic

| Carmen100 a răspuns:

Sall!
Nu poti face nimic special. In timp iti cresc sanii, trebuie sa ai doar rabdare. Unii oameni mai spun ca si patrunjelul ajuta. Poti sa faci si exercitii pentru piept cu extensorul sau cu aparate care lucreaza zona respectiva. Dar cred ca mai bine e sa astepti. Succes!

| pentagon99 a răspuns:

Ar trebui sa nu ii bagi in seama! daca ai nevoie urgenta sunt niste creme speciale pentru marirea sanilor de la top shop, insa eu zic ca un sutien cu push-up ar rezolva problema.