| Ady3835 a întrebat:

Dau funda. De ieri am un scaun foarte negricios si lucios.Ma doare si capul si am toata ziua o respiratie foarte urat mirositoare:(
Am citit si aici http://www.sfatulmedicului.ro/dictionar-medical/melena_4 141 si m-am dezamgazit foarte tare pentru ca nu stiu de la ce sa fie:(. Am luat si Vitamax si ma gandesc sa nu fie de la ele. O sa intrerup tratamentul,. Cui i s-a intamplat asa ceva sa raspunda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna, inainte sa intrerupi tratamentul, mai bine faci o vizita la medicul d familie, pentru ca la fiecare dintre noi, organismult actioneaza diferit si degeaba iti dam noi sfaturi si poate ca ceea ce iti spunem e greit!
Cel mai bine ar fi sa iti vizitezi medicul de familie si el te va lamurii!
Multa sanatate!