| anonim_4396 a întrebat:

dau fundita... ce parere aveti daca m-as pensa la varsta de 13 ani? va rog sa raspundeti repede, pup

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
18 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

In ziua de azi e ceva normal, dar nu cred ca ai nevoie la 13 ani de asa ceva.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Nu ar fi bine ca de la 13 ani sa ai sprancenele ca niste scobitoriwinking

| Darion a răspuns:

Si ce are?laughing Fundita?batting eyelashes
Acum serios, nu cred ca are nimic, vrei si tu sa arati mai bine

| Denise_3997 a răspuns:

Eu m-am pensat la 14 ani prima oara. Nu e nimic atat de grav. E ok.

| cLeILa a răspuns:

Aha.mersi de raspunsuri.nu o s ma pensez,si eu credeam ca e o idee proasta, mersi mult, pup la voi

| BBEgirl a răspuns:

Nu e deloc ok...esti inca mica ai timp si de asta.

| nykymyky a răspuns:

Nu stiu.pa

| YuliaNhO a răspuns:

Mai bine mai asetepti. chiar ai de gand sa stai in fiecare zi sa te pensezi?

| ivy a răspuns:

Stiu multe fete care se penseaza la varsta tathinking nu cred ca are nimic doar ca o sa ai ceva de lucru odata la 2 saptamani big grin

| Stefania_3298 a răspuns:

Eu am prietene care s-au pensat la 10 ani(2 prietene)dar si-au stricat frumusetea.una la 12 ani care s-a pensat singura si s-a facut urat si inca 2 prietene la 13 ani care s-au pensat la coafor.sunt superbe. sfatul meu e ca daca vrei sa te pensezi, sa te penseze mama ta sau sa te duci la coafor.pupkiss

| ღℓαυяєТтα a răspuns:

Da nu este nici o problema eu am inceput sa ma pensez la 12 ani stai linistitawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! eu zic sa o faci daca asta iti doresti.in plus eu cunosc o fata care are 11 ani si se penseaza de mult timp...asa ca fa-o!

| xcandyoyo a răspuns:

Si eu am 13 ani, dar ma pensez mai rar... funda?

| Oanna_3541 a răspuns:

Da eu am vazut fete care se penseaza de la 10-11ani ai putea dar totusi ai putea sa mai astepti o sa ai timp destul

| mayXangel a răspuns:

Pai singur nu este cea mai buna solutie, si nu ti-as recomanda sa o aplici, pentru ca tenul tau se va deteriora mai repede prin pensat.Si eu am incercat, dar am avut iritatii...nu te sfatuiesc sa faci asa ceva!happy

| bussDy a răspuns:

Si eu am 13 ani si nu te sfatuiesc.

1.Doare!

2.Nu te pricepi si poti da o forme ciudatacare sa starneasca rasul.

3.Se poate sa-ti creasca mai multa si mai des.

Tu alegi.Succes!big grinbig grin

| bussDy a răspuns:

Si eu am 13 ani si nu te sfatuiesc.

1.Doare!

2.Nu te pricepi si poti da o forme ciudata care sa starneasca rasul.

3.Se poate sa-ti creasca mai mult si mai des.

Tu alegi.Succes!big grinbig grin

| florentza29 a răspuns:

Sincer nu cred ca ar fi cine stie ce atata timp cat te pensezi doar putin