| zozo74 a întrebat:

Dau Fundita- Eu urinez de 6 ori pe zi si de obicei consum 1, 5-1, 7 litri de apa pe zi ce parere aveti este o problema ca urinez 6 ori pe zi, nu este prea des? Voi cum stati de cate ori urinati pe zi mentionez ca sunt baiat. Multumesc Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| persseuss a răspuns:

De vreo 10 15 ori si nu mi fac atatea prb, tot baiat sunt si eu, lichidele alea de ti intra in corp trebuie si ele eliminate cumva nu?
stai linistit este normal

5 răspunsuri:
| Rikudou a răspuns:

N-ul baga in seamna :-s nu are cum de 15 ori.Am mai intalnit oameni ca si tine.Nu este problema ca bei multa apa dar presupun ca transpiri foarte repede nu? Sau ar mai fi o varianta.Ai rinichi mici.Nimic neobisnuit. Poti sa mergi linistit la toaleta!

| aLiaLi a răspuns:

Este ceva normal nu te alarma inutiltongue Priveste partea buna a paharului, poti chisha multi in freza laughing)

| robySz a răspuns:

ALiaLi ce replica rolling on the floor

| aLiaLi a răspuns (pentru robySz):

Pai nu? laughing) e adevarat rolling on the floor

| MiCuTsAaaa a răspuns:

Eu ti-as recomana sa consulti un medic urolog. Poate ca nu este foarte des. Dar daca tu consideri ca nu este normal pentru tine, medicul ar fi bun pentru tine.