| Daydream a întrebat:

Dauneaza sanatatii daca dorm cu telefonul pe noptiera (deschis)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Da dauneaza sanatati din cauza radiatiilor din telefon incearca macar cand dormi sa-l tii la o distanta cat de cat mai departe decat tine.
O zi buna.

| TheCuteOne a răspuns:

Da, dăunează din cauza radiațiilor. Încearcă să îl pui altundeva, de exemplu pe birou.

| CookieStar a răspuns:

Da, din cauza radiațiilor.

| IonutZidaru01 a răspuns:

Nu, nu se intampla nimic, de ce?

| Daydream explică (pentru IonutZidaru01):

Pai imi tot zic parintii sa nu dorm cu telefonul langa cap ca dauneaza

| Ady_Adryan_2000 a răspuns:

Asa imi zic si mie parinti cica pot sa patesc ceva dar eu dorm in fiecare seara cu castile in urechi si cu telefonul sub perna si inca nu am patit nimic si fac asta de vreo 7 luni